KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13535152
nr 1353 5152
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Etsning, Cecilia Frisendahl (1922-2014), Sverige, daterad 1985, "Tigeröga". Signerad, numrerad 283/320. Motivet: 35x38 cm
Utrop:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:31:45
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl